W Mikołajkowy weekend 6 i 7 grudnia wszystkich najmłodszych kinomanów i kinomanki Multikino zaprasza na filmy familijne, spotkanie z Mikołajem oraz wiele innych atrakcji.
 
W repertuarze m.in. Wielka Szóstka, Piorun i Magiczny dom, Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę oraz premierowo film Uwolnić Mikołaja.

Kto by nie chciał spotkać Mikołaja dwa razy? Dlatego w Multikinie Mikołajki potrwają dwa dni – 6 i 7 grudnia wszystkich najmłodszych kinomanów zapraszamy na spotkanie z Mikołajem oraz wiele atrakcji. W wybranych kinach na najmłodszych będą czekać: zajęcia plastyczne, malowanie buziek i wiele innych.

W repertuarze:

Wielka Szóstka
Piorun i Magiczny dom
– Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę
oraz premierowo film familijny Uwolnić Mikołaja.

image001

Dodatkowo w ramach Mikołajkowego weekendu w Multikinie, zapraszamy najmłodsze dzieci na Poranki. Pokazy o 10.30 to nowe odcinki serii Przygody słoniczki Elli, Tree Fu Toma oraz O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka. Natomiast podczas pokazów o godzinie 12.00 najmłodsi kinomani będą poczuć ducha Bożego Narodzenia oglądając piękną animowaną wersję klasycznej opowieści Charlesa Dickensa – Opowieść wigilijna.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *