Zbliża się premiera nowej książki Katherine Webb, autorki bestsellerowego Dziedzictwa, świetnie przyjętego przez polskie czytelniczki. Już w maju do księgarń trafi jej kolejna książka – Echa pamięci.

Echa pamięci to opowieść o zawiłych losach młodego właściciela galerii, wielkiego malarza oraz jego dawnej muzy, ukrywanej przed ciekawskim światem; to historia pełna tajemnic, pasji i emocji, które wpływają nie tylko na życie bohaterów, ale i przyszłych pokoleń. Surowość nadmorskiej wsi, pierwsza i zarazem najsilniejsza miłość, brzemię jej konsekwencji… Echa pamięci to powieść, wobec której nie pozostaniecie obojętnymi.

Katherine Webb urodziła się w 1977 roku w Hampshire. Studiowała historię na Durham University. Mieszkała w Londynie i Wenecji, by w końcu osiąść na stałe w pobliżu Bath. Zanim została pełnoetatową pisarką, podejmował się różnych zajęć: pracowała jako kelnerka, pomoc domowa, sekretarka, introligatorka, bibliotekarka i ekspedientka w sklepie z kostiumami wróżek. Echa pamięci to jej druga opublikowana w Polsce powieść, po wydanym w 2012 roku bestsellerowym Dziedzictwie.

Książka ukaże się 21 maja nakładem wydawnictwa Isnignis.

Autorka: Katherine Webb
Tytuł: Echa pamięci
Wydawnictwo: Insygnis
Tłumaczenie: Olga Siara
ISBN 978-83-63944-44-5
Format: 140×210
Data premiery: 21 maja 2014
Liczba stron: 512
Kategoria: proza zagraniczna, obyczajowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *