21 marca, nakładem wydawnictwa MAG, ukaże się wznowienie cyklu Anioł Nocy autorstwa Brenta Weeksa. Tym razem w twardej oprawie. Prawdziwa gratka dla fanów serii!

Droga cienia

Dla Durzo Blinta zabijanie to sztuka, a w tym mieście on jest największym artystą. Dla Merkuriusza przetrwanie nie jest rzeczą pewną. Nie ma żadnej gwarancji przeżycia. Jako szczur z ulicy wychował się w slumsach i nauczył się szybko oceniać ludzi. I podejmować ryzyko. Na przykład zgłaszając się na ucznia do Durzo Blinta. Jednak żeby zostać przyjętym do terminu, Merkuriusz musi odrzucić swoje dawne życie i przyjąć nową tożsamość. Jako Kylar Stern musi nauczyć się poruszać w świecie zabójców – w świecie niebezpiecznych polityków i dziwnej magii. I musi rozwijać talent do zabijania.

Tytuł: Droga Cienia
Autor: Brent Weeks
Seria: Anioł nocy
ISBN: 978-83-7480-243-7
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Oprawa: twarda
Format: 135×205
Liczba stron: 600
Data wydania: 21 marca 2012
Wydawca: MAG
Gatunek: fantasy

 

Na krawedzi cieniaNa Krawędzi Cienia

Kylar Stern odrzucił życie zabójcy. Po krwawym przewrocie, zorganizowanym przez Króla-Boga, mistrz i najbliższy przyjaciel Kylara zginęli. Przyjacielem był Logan Gyre – następca cenaryjskiego tronu. Jednakże niewielu arystokratów przeżyło, żeby opłakiwać jego śmierć. Kylar zaczyna więc od nowa: w nowym mieście, z nowymi towarzyszami, w nowym zawodzie. Kiedy jednak dowiaduje się, że Logan może żyć – uwięziony, w ukryciu – staje przed najcięższym wyborem: może na zawsze porzucić drogę cienia i odnaleźć spokój w nowej rodzinie. Może też wykorzystać swój niszczycielski talent i lata ćwiczeń, żeby ratować przyjaciela i kraj… jednak wtedy straci to, co dla niego najcenniejsze.

Tytuł: Na krawędzi Cienia
Autor: Brent Weeks
Seria: Anioł nocy
ISBN: 978-83-7480-244-4
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Oprawa: twarda
Format: 135×202
Liczba stron: 576
Data wydania: 21 marca 2012
Wydawca: MAG
Gatunek: fantasy

 

Poza cieniemPoza Cieniem

Logan Gyre jest królem Cenarii, oblężonego królestwa, dysponującego szczątkową armią i odrobiną nadziei. Ma jedną szansę i desperacki i ryzykowny pomysł, który może zniszczyć jego kraj. Na północy nowy Król-Bóg ma plan. Jeśli go zrealizuje, nikt już nie zdoła go powstrzymać. Kylar Stern nie ma wyboru. Żeby ratować przyjaciół – i być może wrogów – musi dokonać niemożliwego: zamordować boginię. Poza cieniem – to gęste od zwrotów akcji zakończenie trylogii Anioła Nocy.

Tytuł: Poza Cieniem
Autor: Brent Weeks
Seria: Anioł nocy
ISBN: 978-83-7480-245-1
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Oprawa: twarda
Format: 135×202
Liczba stron: 616
Data wydania: 21 marca 2012
Wydawca: MAG
Gatunek: fantasy

Brent Weeks (7 marca 1977) – amerykański pisarz, autor fantasy. Urodzony w stanie Montana. Mieszka w Oregonie ze swoją żoną, Kristie. Szerokiemu gronu czytelników znany jest przede wszystkim dzięki cyklowi Anioł Nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *