Kopia_logo_obliczaOgłaszamy konkurs na logo na stronę naszego portalu.

Zwycięzca – twórczyni lub twórca, którego projekt wybierzemy, otrzyma nagrodę – 2 gry na PC: Dungeons oraz Men of War: Wietnam oraz nasze serdeczne gratulacje i podziękowania za wkład w rozwój portalu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować:

1) logo na główną stronę portalu (poziome, wymiary: 935 x 120)
Najlepiej na przezroczystym tle (ewentualnie na białym), po lewej stronie powinien znaleźć się symbol naszego portalu – maska. Może to być wenecka maska, której już teraz używamy, (także dowolnie przerobiona). Może też być inna, jednak ważne, żeby niosła pozytywny lub przynajmniej neutralny ładunek emocjonalny.
W dalszej części logo powinna znaleźć się nazwa Oblicza Kultury.
Oczywiście logo musi kolorystycznie pasować do strony.
Resztę pozostawiamy Waszej inwencji.

2) banner (poziomy, wymiary: 468 x 60), na którym poza maską i nazwą portalu znajdzie się też podpis: portal kulturalno – informacyjny .

3) button (poziomy, wymiary: 120 x 60),

4) grafikę profilową na stronę na Facebooku (pionową, wymiary: 200 x 500).

Banner, button i grafika profilowa powinny być podobne do logo, żeby wszystkie elementy były spójne wizualnie.

Zasady konkursu:

1. Termin nadsyłania prac: 30 października 2011 roku. Jeśli do tego czasu nie napłynie satysfakcjonująca nas propozycja, termin zostanie przedłużony do 15 listopada 2011. W takim wypadku zostaniecie o tym poinformowani (także osoby, które już się zgłoszą – bezpośrednio).

2. Prace powinny być wykonane w formacie png i wysłane jako załączniki na adres mailowy: magda.goetz@obliczakultury.pl. W tytule należy wpisać „konkurs na logo”, a w treści – swój adres pocztowy, na który wyślemy nagrodę w razie wygranej.

3. Można nadesłać dowolną liczbę propozycji (np. wersji kolorystycznych lub z różną czcionką) i w ten sposób zwiększyć swoje szanse. W razie wygranej ich autora/autorki, wybierzemy tylko jedną z nich.

4. Prace, których nie wybierzemy, nigdy nie będą przez nas wykorzystywane (publikowane ani przetwarzane) bez zgody autora/autorki.

5. Wysyłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z przekazaniem własności projektu i każdego z jego elementów na rzecz portalu ObliczaKultrury.pl w razie, kiedy dany projekt zostanie wybrany, a twórca/ twórczyni zostanie nagrodzony/a zgodnie z zasadami konkursu. Oznacza to zgodę na dowolne dysponowanie, wykorzystywanie, a także przetwarzanie zwycięskiego projektu przez portal ObliczaKultury.pl

6. O zwycięstwie autor/autorka zostanie poinformowany/a bezpośrednio (mailowo). Wyniki konkursu zostaną także ogłoszone na łamach portalu ObliczaKultury.pl.

7. Nagrody stanowią 2 gry komputerowe na PC: Dungeons oraz Men of War: Wietnam. Zostaną wysłane zwycięzcy/zwyciężczyni pocztą po oficjalnym rozstrzygnięciu konkursu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy Wam powodzenia!

UWAGA – ważne: zastrzegamy sobie prawo do niewybrania żadnej propozycji, jeśli nie spełnią naszych oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *