JaraczOblicza Kultury polecają!!!
Krew w foyer…

Kulisy zbrodni…

Ręka, noga, mózg na scenie…

Festiwal NOWA KLASYKA EUROPY wraz ze Stowarzyszeniem TOPOGRAFIE zapraszają do wnętrz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Czeka nas podróż do przeszłości: przeniesiemy się w lata 40 i 50 – czasy Teatru Wojska Polskiego. Przedstawimy kulisy tajemniczego morderstwa. Gra będzie toczyć się o najwyższą stawkę: ukaranie prawdziwego mordercy.


Serdecznie zapraszamy do przemiany w detektywów i prosimy o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Do sekretów dopuścimy tylko największe umysły, więc zanim spotkamy się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, czeka Was szereg zagadek do rozwiązania. Najlepszych zaprosimy za teatralne kulisy, a zwycięzców gry sowicie nagrodzimy.

Zagadki będziemy ujawniać codziennie, począwszy od piątku, 1 października. Rozwiązanie każdego zadania przybliży Was do otrzymania zaproszenia na teatralne zaplecze. A 10 października, w niedzielę o 12.00, rozpocznie się walka o teatralne trofeum: który zespół odkryje tożsamość prawdziwego zabójcy?

Szczegóły dotyczące gry będziemy ujawniać na facebooku. Zadania będą się pojawiać na stronach Topografii:
http://topografie.pl/jaraczej/
Każde z zadań będzie pozwalało na zdobycie różnej liczby punktów: nawet rejestrując się później niż 1 października będzie można nadrobić straty.

Do udziału zapraszamy 2- lub 3-osobowe drużyny, które należy zarejestrować na stronie http://topografie.pl/jaraczej/
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w rozgrywkach prosimy o przygotowanie pisemnej zgody od opiekuna.

Informacja na facebooku – > link FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *