GenezaKarin Slaughter to jedna z najbardziej poczytnych i popularnych pisarek w Stanach Zjednoczonych. Jej książki nieustannie goszczą na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jest też wysoko cenioną autorką w Australii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii czy też w Niemczech. Do tej pory jej thrillery przełożono na 29 języków, a na świecie wydano ponad 20 milionów jej książek.


Tym razem lekarka Sara Linton zostaje rzucona w sam środek policyjnego śledztwa. Staje twarzą w twarz z intrygującym agentem Willem Trentem i partnerującą mu Faith Mitchell. W tej niezwykłej książce trzy niezapomniane postaci stworzone we wcześniejszych bestsellerowych powieściach Karin Slaughter spotykają się po raz pierwszy. Przed nimi szczególnie trudne zadanie: muszą wytropić mordercę i gwałciciela, potwora w ludzkiej skórze, zanim kolejne kobiety padną ofiarą jego obsesji. A czasu jest coraz mniej…

Geneza, podobnie jak inne powieści Karin Slaughter, to świetnie opowiedziana, trzymająca w napięciu opowieść o zawrotnej fabule i mistrzowskiej intrydze.

REBIS opublikował dotychczas Niewiernego, Przywilej skóry, Tryptyk oraz Pęknięcie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *