Zawsze lubiliście grać w flashówki? Dziś przedstawimy wam Kizi dostępne na stronie poki.pl, czyli kategorię gier, w której każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ gry Kizi prezentują największe hity ostatnich lat. Łatwe sterowanie w grach z tej kategorii sprawia, że nie musicie uczyć się go godzinami, jak to bywa w niektórych produkcjach. Gra jest przyjemna i prosta w obsłudze, choć nie znaczy to wcale, że łatwa! Bardzo często produkcje te są wzbogacone o piękną, kolorową grafikę.

Jeżeli jesteście fanatykami gier logicznych to na pewno spodoba wam się hitowa produkcja pod tytułem Snail Bob, w której pomagamy małemu ślimakowi dotrzeć do domu, po drodze napotykając różne niebezpieczeństwa. W kolejnych etapach owej gry musimy zmierzyć się z coraz to trudniejszymi przeszkodami, mało tego…z czasem przyjdzie nam nawet nauczyć się zmieniać grawitację na Księżycu.

Nie kręcą was gry logiczne? W takim razie na pewno Wasze potrzeby zaspokoi klasyczna seria gier wyścigowych Uphill Rush. Gra oferuje nam możliwość ścigania się różnymi pojazdami – zaczynając od zwykłego samochodu, a kończąc na zwierzętach. Trasy w grze są bardzo zróżnicowane i nie opierają się tylko na jeździe po zwykłych drogach, z czasem będziemy ścigać się też po zjeżdżalniach czy nawet szaleć po pustynnych bezdrożach.

slimak

Ponadto w kategorii Kizi dostępne są takie hity jak: Barons Gate, czyli gra RPG, w której musicie uratować świat przed inwazją złych potworów, czy Fantasy Star Pinball – zakręcona odmiana klasycznego Pinballa, w którego każdy zagrywał się na lekcjach informatyki w szkole.

autka

Przedstawiliśmy wam kilka gier z Kizi w które, naszym zdaniem trzeba zagrać. Oczywiście to nie wszystkie warte uwagi tytuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *