ENEMEF: Noc Oscarowa to tradycyjna, coroczna okazja, aby zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek.

Tym razem na dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów w jedną noc można zobaczyć aż pięć filmów, które łącznie otrzymały 26 nominacji! W repertuarze:
– oparty na prawdziwej historii SNAJPER (premierowo!),
– fenomenalny BIRDMAN,
– wznosząca polskie kino na szczyt IDA,
– przejmująca krótkometrażowa JOANNA,
– wciągająca GRA TAJEMNIC.

Więcej informacji i GŁOSOWANIE NA KOLEJNOŚĆ EMISJI FILMÓW na www.enemef.pl.

ENEMEF: NOC OSCAROWA odbędzie się 20 lutego (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

nocoscarowa

Ceny biletów: od 27 do 39 zł za całą noc w kinie (pięć filmów): 27 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano

Kolejność emisji filmów:
Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 15 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 16 lutego wieczorem.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *