DRUŻYNA – drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera filmu poprzedzi rozgrywane tej jesieni, po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn.

Film Drużyna – polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. A po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten najbliższy? Film Drużyna od 8 do 14 sierpnia w 17 kinach sieci Multikino!

Za czym tęskni Michał Winiarski? Jak Michał Kubiak znosił porażki w dzieciństwie? Co by zrobił na bezludnej wyspie Krzysztof Ignaczak? Jak Marcin Możdżonek spędza wolny czas? Co po zakończeniu kariery będzie robił Łukasz Żygadło? Czego w ludziach szuka Bartosz Kurek? Jak z grupy takich indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć jedną Drużynę?

Film Drużyna zobaczymy w 17 kinach sieci Multikino.

Harmonogram pokazów:

W Multikinie Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań Malta, Rybnik, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze oraz kinie Silver Screen w Łodzi pokazy odbędą się: 8, 9 i 10 sierpnia o godzinie 16:00 i 18:00, 11 i 12 sierpnia o godzinie 18:00, 13 sierpnia o godzinie 16:00 oraz 14 sierpnia o godzinie 14:00
W Multikino Gdynia i Szczecin: 8, 9 i 10 sierpnia o godzinie 16:00 i 18:00
W Multikino Elbląg, Koszalin i Słupsk: 11 i 12 sierpnia o godzinie 19:15, 13 sierpnia o godzinie 15:00, 14 sierpnia o godzinie 14:00
W Multikino Włocławek: 11 i 12 sierpnia o godzinie 18:00, 13 sierpnia o godzinie 15:00, 14 sierpnia o godzinie 14:00

drużyna
Bilety:

Bilet normalny w cenie 18 zł, bilet ulgowy w cenie 16 zł. Kup bilety przez Internet już dziś na www.multikino.pl
Z Voucherem Facebook bilet w kasie kina 14 zł. Pobierz voucher rabatowy na Facebooku Multikino Polska. Liczba voucherów rabatowych ograniczona.

Drużyna – O pomyśle:

Wszystko zrodziło się z wielkiej pasji i miłości do siatkówki pewnej kobiety. Anna Chudziak swoim siatkarskim bakcylem zaraziła koleżankę, Beatę Machała. Najpierw wspólnie oglądały transmisję meczów, dzieliły się wrażeniami, komentowały. Później zaczęły chodzić, a z czasem jeździć razem na mecze polskich siatkarzy w kraju i za granicą. Fascynowała je nie tylko sama gra, ale i to, jakie emocje budzi w widzach. Wszystko, co dzieje się na boisku, poza nim, na trybunach. Zawodnicy, kibice i działacze. Cała sportowa machina, rozpędzona, sprawna, prąca do sukcesu. Trzeba było o tym opowiedzieć.

Pomysł na film dojrzał podczas sezonu 2012, w którym Polacy wygrali Ligę Światową. W tym samym czasie Anna Chudziak i Beata Machała spotkały się z Michałem Bielawskim, reżyserem, który w swoim dorobku miał już jeden film o sporcie – nagradzany na licznych festiwalach Mundial. Gra o wszystko.

W grudniu 2012, w trakcie spotkania w Polskim Związku Piłki Siatkowej, w którym uczestniczyli ówcześni trenerzy polskiej reprezentacji – Andrea Anastasi i Andrea Guardini, kobiecy duet producencki przedstawił swój pomysł na film. To był punkt wyjścia do rozpoczęcia całej produkcji.

Wszystko wydarzyło się we właściwym czasie – sezon 2013 obfitował w spotkania na szczycie w Polsce: mecze komercyjnej Ligi Światowej i rozgrywki w ramach Mistrzostw Europy.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *