ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni ponownie na wielkim ekranie na specjalne życzenie widzów – już 27 czerwca! Ten maraton to doskonała okazja, żeby zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich.

Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. W repertuarze:

– WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA – wersja reżyserska,
– WŁADCA PIERŚCIENI: DWIE WIEŻE – wersja reżyserska,
– WŁADCA PIERŚCIENI: POWRÓT KRÓLA – wersja reżyserska.

Dołącz na Facebooku. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl.

ENEMEF: NOC REŻYSERSKICH WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI odbędzie się 27 czerwca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

enemef-wladca-long

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 10:00 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 6 czerwca po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *