Za co lubicie Dave’a Grohla? Okazuje się, że można mieć naprawdę wiele powodów! Oto nazwiska osób, których powody najbardziej nas przekonały!

Szczegółowe zasady konkursu znajdziesz TUTAJ.

Książki powędrują do: Anny Kozik, Anny Kowalik i Pawła Polko. Gratulujemy!

O nagrodzie:

Naszą recenzję książki przeczytasz TUTAJ.

W pełni uaktualnione wydanie bestsellerowej pierwszej biografii Dave’a Grohla, jednej z gwiazd mających największy wpływ na rozwój rocka.

Grupa Foo Fighters wyłoniła się z najbardziej mrocznego i potężnego dziedzictwa, jakie pozostawiła po sobie Nirvana, jedna z najbardziej popularnych kapel rockowych na świecie. Nie przejmując się krytyką, która pojawiła się na początku istnienia zespołu, Dave Grohl bez niczyjej pomocy ponownie wypracował i ugruntował swoją pozycję w panteonie gwiazd rocka. To jego historia od czasów jeszcze sprzed Nirvany, gdy był członkiem grupy Scream, grającej hardcore punk, aż do współczesnych sukcesów koncertowych, zdobycia nagród Grammy, odrodzenia legendy muzyki grunge i platynowych albumów na koncie. Płyty Foo Fighters w wielu krajach dorównują dziś sprzedażą ogromnemu sukcesowi Nirvany.

Osobista historia Grohla to opowieść o jego zdumiewającym sukcesie osiągniętym mimo wszystkim przeciwnościom losu, a biografia ta opowiada w najdrobniejszych szczegółach, jak udało mu się go osiągnąć.

Tytuł: Dave Grohl. Nirvana & Foo Fighters
Autor: James Martin
Wydawca: Anakonda
Okładka: twarda
Data premiery: 22 maja 2013
Kategoria: biograficzne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *