Ryan Gosling jest utalentowanym aktorem, ale to najmniej ważna z jego zalet. Istnieje co najmniej 100 powodów, żeby go kochać, i to właśnie je wszystkie wymienia ta zabawna książka. Niektóre z nich są co najmniej zaskakujące…

Premiera książki zaplanowana jest już na 5 lutego!

O książce:

Książka zawiera unikalne zdjęcia z różnych momentów kariery Goslinga, mnóstwo interesujących faktów z jego życia i dużo dobrych dowcipów. Prawdziwa gratka dla fanek i wyznawczyń!

Jasne, że są tryliony powodów do kochania Gosa, ale ja drobiazgowo wybrałam 100 najważniejszych i zebrałam je tutaj w tym zwięzłym tomie, uzupełnione zbiorem klatek fotograficznych, z którymi można się zapoznać. Blisko. (Przy okazji, kartki nie są ślinoodporne, więc trzeba uważać z lizaniem.)

Bez względu na to, czy od lat chorujesz już na goslingozę, czy dopiero ostatnio zapadłaś na tę cudowną przypadłość, mam szczerą nadzieję, że 100 powodów, by kochać Ryana Goslinga okaże się nieocenioną pomocą w twoim trapionym obsesją życiu. Książka może być również wykorzystywana jako materiał źródłowy, pozwalający dokładnie ocenić, jak bardzo wszyscy inni faceci nie dorastają do pięt Jego Goslingości. (Oraz tak, będą w niej zdjęcia klaty Ryana.)
– fragment książki

fb ryanGosling_18stycz2014

Tytuł: 100 powodów by kochać Ryana Goslinga
Autorka: Joanna Bennecke
Wydawca: Wydawnictwo Feeria
Data premiety: 5 lutego 2014
Format: 170×230
Liczba stron: 98
Oprawa: miękka
Cena: 29.90 zł
Kategoria: popkultura

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *