Już 17 kwietnia polską premierę będzie miała wielokrotnie nagradzana, bestsellerowa powieść Gwiazdozbiór Psa Petera Hellera. W promocji książki weźmie udział sam autor, który w piątek 19 kwietnia spotka się czytelnikami w księgarni Matras w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II 82) o godz. 18.00.

 Spotkanie z Peterem Hellerem w Warszawie będzie okazją do poznania autora książki, która zdobyła już uznanie rzeszy czytelników. Będzie to czas na rozmowę z nim, zadanie pytań oraz zakup Gwiazdozbioru Psa w bardzo atrakcyjnej cenie i zdobycie autografu autora.

Wydawca książki już dziś zapowiada konkurs, który odbędzie się podczas spotkania z autorem. Nagrodą główną jest iPad mini 16 GB. Zwycięzcę, do którego rąk trafi tablet, oraz 10 wyróżnionych – otrzymają oni nagrody niespodzianki – wybierze sam Peter Heller podczas piątkowego spotkania w księgarni Matras.

Wydawca zaprasza do stworzenia własnych gwiazdozbiorów – inspirując się minimalistyczną okładką powieści (do obejrzenia m.in. na stronie www.insignis.pl), należy stworzyć w dowolnej technice, na formacie nie większym niż A4, własną konstelację. Czy to będzie gwiazdozbiór psa, kota… a może czegoś zupełnie innego? Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podczas spotkania w księgarni Matras wręczyć Peterowi Hellerowi swoją pracę. Pomysły czytelników oceni autor Gwiazdozbioru Psa – laureata między innymi plebiscytu „The iTunes Novel of The Year 2012” na najczęściej kupowaną książkę w księgarni iBookstore – i sam wybierze zwycięzcę oraz dziesięć wyróżnionych osób.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.insignis.pl.

Więcej o książce przeczytasz TUTAJ.

iPad-Mini spotkanie facebook milestone 843x403

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *