Multikino po raz drugi zaprasza na pokazy koncertu Andrea Bocellego Love in Portofino. Widzowie w Polsce będą mieli ponownie okazję zobaczyć koncert „najbardziej ukochanego tenora świata”.

W informacjach o tym wydarzeniu czytamy:

22 kwietnia 2013 roku w Multikinie będziemy uczestniczyć w romantycznym pełnym pasji spotkaniu. Doświadczeń tych, przyniesie nam najbardziej ukochany tenor świata, który po raz pierwszy zadebiutuje na wielkim ekranie. Love in Portofino (miłość w Portofino) to koncert, który ukazuje się przy okazji premiery najnowszego albumu studyjnego artysty Passione. Koncert został zrealizowany w sierpniu 2012 roku w jednej z najpiękniejszych scenerii koncertowych świata. Koncert poprzedza ekskluzywny wywiad nakręcony we włoskim domu artysty, a podczas koncertu zagranego przed specjalnie zaproszonymi gości w Piazzetta w Portofino, Andrea Bocelli zaśpiewa najbardziej znane utwory miłosne.

Tenora wspierają starannie dobrani muzycy, w tym Carolina Campbell na skrzypcach, niemiecka śpiewaczka Helene Fischer oraz brazylijska śpiewaczka i autorka piosenek Sandy. Na trąbce zobaczymy Chrisa Botti, a narzeczona Andrea Bocellego Veronica Berti wykona z Andreą piosenkę pt. Something Stupid, całość dopełnia czterdziestoosobowa orkiestra.

To intymne i romantyczne wydarzenie zostało uwiecznione i wyprodukowane przez zdobywcę 16 nagród Grammy Davida Fostera. Nagranie zostało zrealizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu koncert zostanie również odtworzony na całym świecie w kinowej jakości obrazu oraz dźwięku.

{youtube}SOEhWsH7j1I{/youtube}

Utwory:
Cinema Paradiso (featuring Chris Botti)
Senza Fine
Enema e Core (featuring Caroline Campbell)
Quizas Quizas Quizas
A Mano A Mano
Perfidia
Champagne
Corovado (featuring Sandy)
Tristeza
La Vie en Rose
Something Stupid (feat. Veronica Berti)
Besame Mucho
Love me Tender
September Morn
When I Fall in Love (feat. Helene Fischer, Chris Botti)
Roma Nun Fa la Stupida Stasera
Era Gla Tuto Provisto
Love in Portofino (feat. Caroline Campbell)
My Way

Andrea Bocelli – Love in Portofino
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: David Horn
Producent wykonawczy: Filippo Sugar i David Horn
Producent wykonawdzy materiałów dodatkowych (wstęp oraz wywiad z Andrea Bocelli): Alfred Chubb
Producent: Andrea Cotromano i Mitch Owgang
Producent muzyczny: David Foster

bocelli-long

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *