Dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej gry – Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Od dzisiaj gra dostępna jest w sklepach na platformy PC, Xbox 360 i Playstation 3. Zarówno wersje na komputery osobiste, jak i na konsole, przygotowane zostały w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej lub angielskiej.

 W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Stworzony przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, Władca Pierścieni: Wojna na Północy łączy oryginalne elementy fabuły z dobrze znanymi wątkami z arcydzieła J.R.R. Tolkiena. Przełamując dotychczasowy schemat gier RPG osadzonych w realiach Śródziemia, Władca Pierścieni: Wojna na Północy wprowadza innowacyjny system rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc własną drużynę walczą z siłami Saurona na Północy.

W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości tworzenia postaci i kierowania jej rozwojem, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

Wladca pierscieni wojna na polnocy

Dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena dobrą wiadomością będzie informacja, iż w pracach lokalizacyjnych wykorzystywane są najbardziej kanoniczne zwroty, wyrażenia, nazwy miejsc, itp. z najpopularniejszego polskiego tłumaczenia tolkienowskiej sagi. Dzięki temu, mamy gwarancję, że zostanie najpełniej oddany klimat powieści. Tytuł skierowany jest do dojrzałych odbiorców, zatem historia, którą on opowie będzie odpowiednio mroczna, a zarazem fantastyczna, by jak najwierniej wzorować się na atmosferze zapamiętanej z książkowych pierwowzorów.

Główną atrakcją tej produkcji jest niewątpliwie trzyosobowy tryb kooperacji, dzięki któremu możemy stanąć do walki w towarzystwie znajomych.

wladca wojna na polnocy2

Cechy gry:

* Gra w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej, zarówno na komputery PC jak i na konsole.
* Pełna licencja świata J.R.R. Tolkiena – współpraca z Warner Bros Interactive Entertainment dała grze pełnię licencji świata Śródziemia, zarówno edycji książkowych jak i jej adaptacji filmowych.
* 2 tryby kooperacji – innowacyjny tryb kooperacji online, pozwalający nawet trzem graczom stworzyć własną Drużynę i wspólnie walczyć z hordami Saurona oraz klasyczny tryb dla dwóch graczy z podziałem ekranu.
* Rozbudowany system rozgrywki – gra posiada zaawansowany, ale jednocześnie intuicyjny w obsłudze system rozwoju postaci, który umożliwi graczom walkę w stylu jak im najbardziej odpowiada.

{youtube}fCsByC_0n_w{/youtube}

Tytuł: Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Tytuł oryginalny: The Lord of the Rings: War in the North
Producent: Snowblind Studios
Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment
Dystrybutor w Polsce: Cenega Poland
Gatunek: RPG akcji
Premiera: 1 listopada 2011 (świat), 4 listopada 2011 (Polska)
Platformy: PC / Xbox 360 / PS3
Tryb gry: single / multiplayer    
Nośnik: 1 DVD
Tryb multiplayer: Internet / split screen    
Liczba graczy: 1-3
Wymagania wiekowe: 18+   
Cena w dniu premiery: 129,99 zł

Wladca wojna na polnocy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *