Men_of_war_VietnamMen of War: Wietnam to tytuł ze znanej na całym świecie serii gier strategicznych czasu rzeczywistego Men of War. Nowa opowieść napędzana kampanią ma być mieszanką dżungli, Hueys’ów i rock’n’rolla w 1968. Podczas tego konfliktu amerykańscy żołnierze korzystali nie tylko z nowego uzbrojenia, ale także z nowych taktyk. Wojna w Wietnamie to pierwszy konflikt zbrojny, w którym helikoptery odegrały tak znaczącą rolę i jest to jeden z głównych aspektów tej gry.

Kampania składa się z 10 misji i skupia się na działaniach elitarnego oddziału żołnierzy, z których każdy ma swoją odrębną osobowość. W skład jednostki wchodzą sierżant John Merrill, obsługujący karabin maszynowy Jim Walsh, snajper Sonny Armstrong, operator granatnika Carl Dilan i inżynier Bill Kirby. W niektórych misjach oddział może liczyć tylko na siebie, gdy w innych współdziałać będzie z regularnymi oddziałami wojsk USA i Południowego Wietnamu.

Misje w Men of War: Wietnam są zróżnicowane, od misji specjalnych (ratowanie zestrzelonego pilota, eskortowanie reportera, itp.) do zakrojonych na pełną skale bitew.
Nowa kampania opowiada historie amerykańskiego oddziału do zadań specjalnych w Wietnamie. Zapierające dech w piersiach misje obejmujące zasadzkę na trasie Ho Chi Minh, zabawa w kotka i myszkę w delcie Mekongu, rajd na Kambodże i Laos, obrona mostu w trakcie ofensywy Tet i wiele innych.

Nowe bronie i jednostki: M-16, T-54, M-113, Patton III, M-60, AK-47, M-14, RPG-2, M-72 LAW, RPK I wiele innych.

Tryb multiplayer w kooperacji do 4 osób.

Producent: Best Way
Wydawca: 1C / Cenega
Dystrybutor w Polsce: Cenega Poland
Gatunek: strategiczne (RTS)
Data premiery: 09 września 2011 ( świat i Polska )
Platforma: PC
Tryb gry: single / multiplayer    
Nośnik: 1 DVD
Tryb multiplayer: LAN / Internet    
wymagania wiekowe: 16+   
Cena w dniu premiery: 79,99 zł

Źródło: cenega.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *