KawernaZapraszamy do konkursu organizowanego przez współpracująca z Nami – Kawernę:) o to co piszą w niusie konkursowo – urodzinowym 🙂 Patronujemy konkursowi;)

Dziś drugie urodziny naszego portalu! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezent – WIELKI konkurs z niesamowitymi nagrodami, łacznie do wygrania jest 40 książek i 6 gier PC.

A ponieważ dziś także Dzień Dziecka, to chcemy, byście przez chwilę na powrót poczuli się dziećmi… W ten dzień jako dorośli tęsknimy za wieloma rzeczami: niektórzy z nas zdają maturę, inni studiują i przeżywają sesję; inni mają już współmałżonków i podróżują przez życie wspólnie, czasem także w towarzystwie swoich dzieci… A czy pamiętacie czasy Waszego dzieciństwa? Pragniemy, byście opisali (lub przedstawili w inny sposób, np. graficzny), za czym z tamtych czasów tęsknicie najbardziej, co powoduje że teraz kręci się Wam łza w oku i pojawia uśmiech na twarzy.

 

Swoje maile z opisami tego, za czym tęsknicie z lat młodości, kierujecie na konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując DWA LATA KAWERNY. Konkurs trwa do 1 lipca. Twórcy dwóch najciekawszych według nas tekstów zostaną nagrodzeni 10 książkami plus jedną grą na PC z naszej listy, trzy kolejne osoby otrzymają zestaw 5 książek oraz 1 gry PC. Jeden zestaw jest skierowany do współpracującej z nami gry MMORPG Kroniki Fallathanu, jedna osoba stamtąd otrzyma 5 książek oraz 1 grę na PC (prosimy wpisywać nick z gry).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *