Gra ErynieKuźnia Gier na zlecenie Wydawnictwa Znak wymyśliła i wyprodukowała grę planszową Erynie, opartą na bestsellerowej powieści mistrza polskiego kryminału Marka Krajewskiego pod tym samym tytułem.

Gra będzie częścią specjalnego pakietu dla wielbicieli mocnych wrażeń zawierającego jeszcze powieść oraz przewodnik informacyjny „Makabryczna zbrodnia wstrząsnęła Lwowem” i ukaże się w okresie przedświątecznym.

Jest rok 1939. Lwowem wstrząsa seria makabrycznych zbrodni. Strach jest wszechobecny, wybucha panika.
Na miasto pada cień Erynii – bogiń zemsty.


Do pracy rusza cała lwowska policja, na której czele stoi Edward Popielski – komisarz do zadań specjalnych. Glina znany z gwałtownego charakteru, którego obawiają się nawet najtwardsi z lokalnych baciarów. Kto rozwiąże kryminalną zagadkę, zbierze dowody i doprowadzi do ukarania winnych?

Stań w szranki z najlepszymi lwowskimi glinami. Zostań śledczym, uwolnij miasto od zbrodni. Typuj podejrzanych, szukaj dowodów, zamknij śledztwo.

Gra przeznaczona jest dla 3 do 5 osób. Wygrywa ten gracz, którego podejrzenia najlepiej się sprawdzą.

Zagraj – rozwiąż kryminalną intrygę – poczuj klimat przedwojennego Lwowa!

Gra zawiera: planszę, 12 kart winy i niewinności, 6 kart podejrzanych, 6 znaczników śledczych, wraz z podstawkami, 52 żetony, w tym 45 żetonów dowodów, 6 żetonów podejrzanych i 1 żeton śledztwa, instrukcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *