Break ke baadAbhay Gulati i Aaliya Khan znają się od wczesnego dzieciństwa. Ich przyjaźń przerodziła się w miłość w okresie dojrzewania, kiedy Abhay zdał sobie sprawę, że Aaliya jest dziewczyną jego marzeń. Życie Aaliyi jest skoncentrowane na pragnieniu stania się aktorką i nie zważa ona na to, co i kto może stanąć na jej drodze. Abhay, wciąż niepewny, co chce robić w życiu, konkuruje z planami życiowymi dziewczyny. Gdy ich związek rozkwita dzięki odmiennym charakterom, te same różnice stopniowo zaczynają budować bagaż doświadczeń.


Wszystko osiąga swój szczyt, gdy Aaliya decyduje się na wyjazd do Australii, by tam studiować, a Abhay musi pogodzić się z wizją związku na odległość, bojąc się w duchu, że straci Aaliyę na zawsze. Stwierdzają, że poświęcą ten czas rozłąki na zastanowienie się nad swym dalszym życiem. Wybory tych dwojga stają się sprawdzianem ich relacji.
Aaliya ryzykuje wszystko, by zdać sobie sprawę, że nie ma radości w spełnianiu marzeń, jeżeli nie możemy ich z kimś dzielić. Abhay ryzykuje własne „ja”, godność i szacunek dla samego siebie, by stwierdzić, że nie ma nic większego od urzeczywistniania swych marzeń krok po kroku. Oboje popełniają błędy, doznają zawodów, a nawet tracą siebie nawzajem – i stają się mocniejsi.

Data premiery: 26 listopada 2010 świat
Reżyseria: Danish Aslam
Scenariusz: Renuka Kunzru
Gatunek: romans, komedia


{youtube}zPqcvpgIVIU{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *