Tron dziedzictwoDziś, 20 października 2010 roku o godz. 19.00, rusza dystrybucja bezpłatnych wejściówek na ekskluzywny, przedpremierowy pokaz 23 minut filmu „TRON: Dziedzictwo”.

Jednorazowe projekcje odbędą się tego samego dnia – 28 października – na całym świecie, w tym w Polsce w 59 kinach. Szczegóły dotyczące wejściówek można znaleźć na www.forumfilm.pl

Już od środy 20 października, każdy ma szanse zapewnić sobie uczestnictwo w ogólnoświatowym wydarzeniu filmowym – TRON NIGHT. Wejściówki do kin rozdawane będą zupełnie za darmo. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Oprócz możliwości udziału w wyjątkowej projekcji, wszyscy kinomani obecni na pokazie otrzymają plakat sygnowany TRON NIGHT, stworzony specjalnie na tę okoliczność.


Aby otrzymać wejściówkę, wystarczy wysłać e-mail według wskazówek umieszczonych na stronie www.facebook.com/forumfilm. Lista kin i odpowiadających im adresów e-mailowych zostanie tam udostępniona o godzinie 19.00. Do zobaczenia na TRON NIGHT w kinach, 28 października!
{youtube}_DtLtinZIYw{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *