Zemstwa futrzakowFilm trafi do kin 22 października. Zapraszamy do obejrzenia trailera.

Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta… futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć!

Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno „przyjaznego dla środowiska” osiedla, Dan Sanders (Brendan Fraser) uważa, że jego największym problemem będzie pomoc w przystosowaniu się do nowej okolicy kochającej miasto żonie Tammy (Brooke Shields) i nieznoszącemu przyrody nastoletniemu synowi (Matt Prokop), przy jednoczesnym zadowoleniu wymagającego szefa (Ken Jeong). Problemy Dana jednak zaczynają się dopiero, gdy miejscowe zwierzaki odkrywają jego wiodącą rolę w niszczeniu ich środowiska. Wkrótce jego nazwisko znajduje się na szczycie ich listy najbardziej poszukiwanych, a on sam przekonuje się, ile kłopotów może sprawić kilka zadziornych leśnych stworzeń.


Sprytne zwierzaki nękają Dana dzień i noc, rujnując jego pracę, spokój, a nawet… garderobę. Poddany temu zmasowanemu atakowi Dan odkrywa, że jego niegdyś idealne życie legło w ruinie. Zupełnie nie radzi sobie ze schwytaniem, odstraszeniem czy choćby sfotografowaniem zwierzęcej grupy uderzeniowej, a bez dowodów na istnienie tajnego leśnego spisku wymierzonego przeciw niemu, nikt nie wierzy w jego twierdzenia. Gdy żona i syn chcą go porzucić, a jego budowa wisi na włosku, Dan rozpętuje jeszcze gorsze piekło, wywołując wojnę ze sprzymierzonymi gatunkami, w której zwycięzca może być tylko jeden.

Zemsta futrzaków to dzika i szalona rozgrywka pomiędzy rządzącymi a żądlącymi, w której występują Brendan Fraser (Mumia, Podróż do wnętrza ziemi), Brooke Shields (Szminka w wielkim mieście, Ślicznotka), Matt Prokop (High School Musical 3: Ostatnia klasa), Skyler Samuels, Ken Jeong (Kac Vegas, Wpadka), Angela Kinsey (Biuro), Samantha Bee i Wallace Shawn.
Film wyreżyserował Roger Kumble (Ostrożnie z dziewczynami, Wycieczka na studia), a wyprodukowali go Robert Simonds (Nasza niania jest agentem, Twoje, moje i nasze) i Keith Goldberg (17 Again, Numer 23). Ira Shuman (Nasza niania jest agentem, Noc w muzeum) oraz Brendan Fraser są producentami wykonawczymi. Scenariusz napisali Michael Carnes i Josh Gilbert (Facet od W-F’u). Peter Lyons Collister (Alvin i wiewiórki, Mr. Deeds – Milioner z przypadku) jest kierownikiem zdjęć. Kostiumy zaprojektowała Alexandra Welker (Alvin i wiewiórki 2, Absolwentka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *