Licencja na uwodzenieW piątek 13 sierpnia do kin trafiła nowa francuska komedia, zapraszamy do zapoznania się z opisem dystrybutora 😉


Rozbrajająco uwodzi.
Profesjonalnie łamie serca.
Działa na zlecenie.


HEARTBREAKER. LICENCJA NA UWODZENIE


Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”.

Ten zawodowiec  doskonale wie jak…
stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli 😉
A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z „Dirty Dancing” oraz przy pomocy… polskiego hydraulika!


Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący „heartbreaker” zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę…

W roli „heartbreakera” jeden z najprzystojniejszych francuskich aktorów, dwukrotnie nominowany do Cezara Romain Duris. Jego niesamowitą energię widzowie mogli podziwiać w takich tytułach jak „Smak życia”, „W rytmie serca”, „Exils” czy „Gadjo dilo” Tony Gatlifa.
Na ekranie partneruje mu aktorka i piosenkarka, laureatka Cezara Vanessa Paradis („Białe małżeństwo”, „Dziewczyna na moście” i „Dziewczyna dla dwóch”). Już jako nastolatka zasłynęła światowym przebojem „Joe le taxi”, później współpracowała m.in. z Sergem Gainsbourgiem i Lenny Kravitzem. Twarz domu mody Chanel, prywatnie związana z hollywoodzkim gwiazdorem Johnym Deppem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *