Czas na ogłoszenie wyników naszego walentynkowego konkursu, w którym do wygrania była wyjątkowa, poruszająca książka dla nastolatków porównywana do bestsellera Gwiazd naszych wina Johna Greena, czyli Zac & Mia autorstwa A.J. Betts.

Do wygrania były 3 egzemplarze niezwykłej powieści Zack & Mia emocjonalnej, pełnej humoru, wiarygodnej i wciągającej opowieści o relacji dwojga nastolatków w obliczu poważnej choroby.

A zadanie konkursowe brzmiało: Podaj tytuł i wykonawcę/wykonawczynię Twojej ulubionej piosenki o miłości i napisz nam, dlaczego akurat ta piosenka…? Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi.

Bardzo trudno było nam podjąć decyzję, bo otrzymaliśmy wiele bardzo interesujących, czasem wzruszających, czasem zabawnych, a czasem mądrych zgłoszeń (a czasem wszystko to na raz!). Trzeba się było jednak na coś zdecydować…

Nie trzymamy Was już dłużej w niepewności! Książki otrzymają od nas: Marta M. z Gniewkowa, Kaja B. z Warszawy oraz Magda B. z Gdańska. Do wszystkich laureatek wysłaliśmy już prywatne wiadomości e-mailowe. Gratulujemy!

O książce:

17-letni Zac jest chory na raka. W zasadzie mieszka w szpitalu i z pełnym rezygnacji optymizmem znosi wszystkie niewygody takiego życia. Coś się zmienia, gdy do pokoju obok wprowadza się Mia – zadziorna, wściekła na cały świat fanka Lady Gagi. Bardzo wiele ich dzieli – w prawdziwym świecie pewnie nigdy by się nie spotkali. Tu jednak obowiązują inne reguły, więc ich relacja, rozpoczęta stuknięciem w ścianę, staje się coraz silniejsza. Pobyt w szpitalu wymaga odwagi, ale żeby z niego wyjść, potrzeba jej jeszcze więcej. Czy Zac i Mia spotkają się poza szpitalem – i już razem pozostaną?

Bardzo emocjonalna, pełna humoru, realna opowieść o relacji dwojga nastolatków w obliczu groźnej choroby.

Książka porównywana do bestsellera Gwiazd naszych wina Johna Greena.

Recenzję książki przeczytasz TUTAJ.          

Tytuł: Zac & Mia                 
Autor: A.J.Betts                 
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young            
Data premiery: 14 stycznia 2015    
Liczba stron: 320
Oprawa: miękka
Kategoria: powieść młodzieżowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *