Już 19 września o godzinie 20:00 w wybranych Multikinach odbędzie się pokaz koncertu Morrissey: 25 Live. Materiał zarejestrowano w marcu tego roku podczas występu „Moza” w Hollywood High School w Los Angeles. Zapis wydarzenia to pierwsze od 9 lat tego typu wydawnictwo byłego wokalisty The Smiths, który w tym roku obchodzi 25-lecie solowej kariery.

Pokaz koncertu odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów,  Warszawa Targówek, Kraków,  Wrocław Pasaż,  Poznań 51, Poznań Malta, Szczecin, Zabrze, Rybnik, Gdańsk, Gdynia, Rzeszów, Koszalin, Łódź.

Artysta, nazywany często legendą muzyki alternatywnej, od lat budzi wiele emocji i nie pozwala o sobie zapomnieć, nie tylko ze względu na swój dorobek artystyczny. Steven Patrick Morrissey obdarzony jest niezwykłej barwy głosem, przechodzącym płynnie od barytonu do falsetu. Jako lider zespołu The Smiths nagrał w latach 1984-87 cztery albumy studyjne, które wyznaczyły kanon brytyjskiego rocka i ustawiane są przez tamtejszą prasę muzyczną na równi z twórczością The Beatles.

Stanowi inspirację dla takich zespołów, jak U2 czy Oasis, zaś magazyn „New Musical Express” uznał Morriseya za jednego z najbardziej wpływowych artystów w historii.

morrissey

Bilety:    
Bilet normalny – 25 zł
Bilet dla fanów Multikino Polska na facebooku – 20 zł
Bilety normalne można nabyć w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *