LOTRO-Rise-of-Isengard-logoStudio Turbine Entertainment uodstępniło dziś Rise of Isengard – nowy, obszerny dodatek do The Lord of the Rings Online – gry osadzonej w klasycznym uniwersum wykreowanym przez J. R. R. Tolkiena, już od roku dostępnej za darmo (w podstawowej wersji). 

Gra rozkwitła, zyskała więcej graczy, przyszedł więc czas na nową ofertę…

Isengard to miejsce bardzo dobrze znane czytelniczkom i czytelnikom Tolkiena; potężna twierdza wzniesiona niegdyś przez Gondorczyków, później przejęta przez potężnego Sarumana, zdrajcę, który sprzymierzył się z Sauronem…

 

 

Dodatek jest płatny, przeznaczony przede wszystkim dla graczy już doświadczonych, ponieważ większość zadań skonstruowano  tak, aby stanowiły wyzwanie dla już rozwiniętej postaci. Wisienką na torcie będzie walka z potężnym smokiem Draigochem, do pokonania którego niezbędna będzie współpraca aż 24 graczy. Poza tym naszym głównym wrogiem będą, oczywiście, zastępy orków i ich braci, Uruk – hai, tworzących olbrzymią armię.

Pojawią się trzy nowe regiony: Dunland, okolice Rohanu (m. in. legendarne przejście między Eriadorem i Rohanem) i tytułowy Isengard, bardzo podobny do tego, który znamy z filmu i książek. Zwiększony będzie także limit poziomów dostępnych postaci (do 75).

lotro_rise_of_isengard

Base Edition oferuje ponadto:

Steed of the Gap, czyli nowego wierzchowca dla każdej postaci na danym koncie. Jego rząd będzie miał czerwone barwy, nasza postać zaś zyska pasujący, czerwony płaszcz. 

– Nowy tytuł dla postaci: Guard of the Isen.

– o 25% szybsze zdobywanie punktów doświadczenia (aż do poziomu 65) dla wszystkich postaci na koncie.

Dostępne są także edycje specjalne. W Heroic Edition, poza już wymienionymi dodatkami, zyskamy możliwość odziania siebie (i rumaka) dodatkowo w biel lub zieleń oraz otrzymamy dodatkowe 1000 Turbine Points do wydania w LOTRO Store. Najbogatsza jest Legendary Edition, która zawiera wszystkie bonusy z edycji Heroic a także dodatkowe misje rozgrywające się na terenie Trollshaws, Eregionu, Morii, Lothlorien i Mirkwood.

Trailer The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard:
http://www.youtube.com/watch?v=HAZHEYmZzeI&feature=player_embedded#!

Z okazji premiery ukazał się też nowy, „premierowy” trailer The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard:
http://www.youtube.com/watch?v=ls2eg4nvXxk&feature=player_embedded#!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *