Terry Pratchett


Terry Pratchett, producenci Rod Brown i Ricky Eyres oraz scenarzysta Gavin Scott, ostatnio rozprawiali na temat pomysłów na serial oparty na książce pisarza pt. „Straż Nocna”.

Serial oficjalnie jest w fazie produkcji. Mamy zobaczyć w nim takie postaci znane z książki jak komendant Sam Vimes, sierżant Fred Colon i kapral Nobby Nobbs.

Portal SFX był obecny podczas spotkania wyżej wymienionych twórców i omawiania pomysłów. Dowiadujemy się, że będzie to serial proceduralny, czyli jedna sprawa do rozwiązania na odcinek.

O czym opowiada książka?
Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica.
Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć, by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę, nauczyć swoje młodsze ja, jak być dobrym gliną, i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra, straci żonę, straci dziecko, straci przyszłość.

źródło: Hatak.pl

{youtube}OKtfgf1TVQg{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *