Ogłaszamy nowy konkurs – tym razem do wygrania najnowsza powieść Izabeli Pietrzyk Rodzinny park atrakcji wydana przez wydawnictwo Prószyński i S-ka!

Staropanieństwo jest nie tylko stanem cywilnym, według matek jest groźną dla życia chorobą, którą trzeba natychmiast wyleczyć.
Janina swata więc córkę z każdym wolnym mężczyzną, jaki wpadnie jej w ręce, a Wiktoria zaczyna już tracić cierpliwość…
– z opisu wydawcy

Tym razem mamy dla Was 3 egzemplarze najnowszej powieści Izabeli Pietrzyk – Rodzinny park atrakcji. Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.
A oto ono:

Wyobraź sobie, że po raz setny Twoja przyjaciółka lub przyjaciel umawia Cię na randkę w ciemno. Nie masz żadnych przyjemnych wspomnień z poprzednich i wiesz, że kolejna będzie jeszcze gorsza. Wymyśl najbardziej kreatywny sposób, by wymigać się z tego spotkania.

Warunki konkursu:

1. Odpowiedzi – nie dłuższe niż 500 znaków (doceniamy jakość, nie długość) ze spacjami – należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy: o.majerska@obliczakultury.pl, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rodzinny park atrakcji – konkurs.
3. Na odpowiedzi czekamy do 13 kwietnia włącznie (poniedziałek) 2015 roku.
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwyciężczyń i zwycięzców. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *