7613905.3Przed Wami najnowszy przegląd premier, a wśród nich jeden z najbardziej wyczekiwanych obrazów filmowych tego roku, otoczona wieloma kontrowersjami ekranizacja powieści Ellen James o tym samym tytule Pięćdziesiąt twarzy Greya oraz Tajemnice lasu, w których jedną z głównych ról zagrała nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa Meryl Streep. Zapraszamy do kin!

Kingsman: Tajne służby

Ekranizacja kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara (”Ultimate Avengers”, ”Wanted: Ścigani”), którą wyreżyserował Matthew Vaughn (”Gwiezdny pył”, ”Kick-Ass”, ”X-Men: Pierwsza klasa”). Nagrodzony Oscarem Colin Firth (”Jak zostać królem”) w roli doświadczonego agenta służb specjalnych, który bierze pod swoje skrzydła ambitnego żółtodzioba. W pozostałych rolach: dwukrotny laureat Oscara Michael Caine (”Mroczny rycerz”, ”Incepcja”), Taron Egerton, nominowany do Oscara Samuel L. Jackson (”Pulp Fiction”, ”Avengers”), niezapominany Luke Skywalker z oryginalnej trylogii ”Gwiezdne wojny” Mark Hamill i Mark Strong (”Wróg numer 1”, ”Szpieg”).

 

{youtube}UZ8p2C2AXZo{/youtube}

 

Tytuł polski: Kingsman: Tajne służby
Tytuł oryginału: The Secret Service
Reżyseria: Matthew Vaughn
Scenariusz: Matthew Vaughn, Jane Goldman
Premiera kinowa: 13 lutego 2015r.
Gatunek: thriller, akcja
Kraj produkcji: USA, Wielka Brytania
Czas trwania: 129 min.

 

greyPięćdziesiąt twarzy Greya

Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L James „50 twarzy Greya”. Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć – tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

 

 

 

 

{youtube}VnTl0GJb2_k{/youtube}

Tytuł polski: Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tytuł oryginału: Fifty Shades of Grey
Reżyseria: Sam Taylor-Johnson
Scenariusz: Kelly Marcel
Premiera kinowa: 13 lutego 2015r.
Gatunek: melodramat
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 124 min.

tajemniceTajemnice lasu

„Tajemnice lasu” to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. W filmie zobaczymy doskonale znanych bohaterów najpopularniejszych baśni braci Grimm m.in.: Kopciuszka, Czerwonego Kapturka oraz Roszpunkę. Klasyczne baśniowe motywy połączy nowa opowieść o piekarzu i jego żonie, ich pragnieniu założenia rodziny i perypetiach z wiedźmą, która rzuciła na nich zły urok.

 

 

 

 

{youtube}wSV2M8fSNGk{/youtube}

Tytuł polski: Tajemnice lasy
Tytuł oryginału: Into the Woods
Reżyseria: Rob Marshall
Scenariusz: James Lapine
Premiera kinowa: 13 lutego 2015r.
Gatunek: fantasy, komedia, musical
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 124 min.

baranekBaranek Shaun

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.

 

 

 

 

 

{youtube}I4M4yf8OE74{/youtube}

Tytuł polski: Baranek Shaun
Tytuł oryginału: Shaun the Sheep
Reżyseria: Mark Burton, Richard Starzack
Scenariusz: Mark Burton, Richard Starzack, Richard Goleszowski
Premiera kinowa: 13 lutego 2015r.
Gatunek: animacja, familijny, przygodowy
Kraj produkcji: Francja, Wielka Brytania
Czas trwania: 85 min.

kebabKebab i horoskop

Właściciel sklepu z dywanami (Andrzej Zieliński) postanawia ratować upadający biznes i zatrudnić specjalistów od marketingu. Pech sprawia, że zamiast fachowców, na ogłoszenie odpowiada para oszustów o pseudonimach Kebab (Bartłomiej Topa) i Horoskop (Piotr Żurawski). Ich przybycie i wdrożony na poczekaniu „program naprawczy” odmienią życie firmy i jej pracowników, dając początek serii nieprzewidzianych zdarzeń, w których główne role odegrają: nieśmiała kasjerka (Justyna Wasilewska) dzieląca mieszkanie z neurotyczną matką (Dorota Kolak), poszukująca miłości w internecie księgowa (Agnieszka Wagner), zgryźliwy portier (Janusz Michałowski) i nieobliczalny elektryk (Tomasz Schuchardt), który najbardziej na świecie boi się… wysokiego napięcia.

 

 

 

{youtube}TLOg6mKhTKs{/youtube}

Tytuł oryginału: Kebab i horoskop
Reżyseria: Grzegorz Jaroszuk
Scenariusz: Grzegorz Jaroszuk
Premiera kinowa: 13 lutego 2015r.
Gatunek: dramat, komedia
Kraj produkcji: Polska
Czas trwania: 72 min.

miłość z netuMiłość z netu

Gwyneth Hayden, (Lacey Chabert, „Wredne dziewczyny”) jest trzydziestokilkuletnią szefową marketingu u szczytu kariery. Ma szafę pełną najlepszych ciuchów, wymarzone mieszkanie i wspaniałych przyjaciół. Brakuje jej tylko ukochanego mężczyzny. Pod wpływem chwili tworzy swój profil na portalu randkowym dla ludzi z wartościami, mając tym samy nadzieję na znalezienie tego Jedynego. Niestety, próby zaimponowania wymarzonemu mężczyźnie (Jonathan Patrick Moore) kończą się fatalnie, gdy ten dowiaduje się o jej „fałszywej wierze”. Pozbywając się złudzeń, Gwyneth dostrzega, jak powierzchowne, pełne sztuczności i udawania jest jej życie. Prowadzi ją to do nawiązania prawdziwej relacji z tym Jedynym. On jest odpowiedzią na najgłębsze pragnienia jej serca i prawdziwą Miłością.

 

 

 

{youtube}kOOiWhe1C_Q{/youtube}

Tytuł polski: Miłość z netu
Tytuł oryginału: Christian Mingle
Reżyseria: Corbin Bersen
Scenariusz: Corbin Bersen
Premiera kinowa: 13 lutego 2014r.
Gatunek: komedia romantyczna
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 103 min.

Opisy pochodzą z materiałów dystrybutorów.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *