Walentynki to dzień w sam raz, by ogłosić konkurs. A do wygrania wyjątkowa, poruszająca książka dla nastolatków porównywana do bestsellera Gwiazd naszych wina Johna Greena. Zadanie konkursowe nie jest trudne, a jeśli chcesz się upewnić, czy warto powalczyć o tę książkę, przeczytaj naszą recenzję!

Tym razem u nas do wygrania 3 egzemplarze niezwykłej powieści Zack & Mia emocjonalnej, pełnej humoru, wiarygodnej i wciągającej opowieści o relacji dwojga nastolatków w obliczu poważnej choroby.

A oto zadanie konkursowe: Podaj tytuł i wykonawcę/wykonawczynię Twojej ulubionej piosenki o miłości i napisz nam, dlaczego akurat ta piosenka…? Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi.

Warunki konkursu:

1. Odpowiedzi – nie dłuższe niż 1000 znaków ze spacjami – należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy: konkurs@obliczakultury.pl, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Zack & Mia – konkurs.
3. Na odpowiedzi czekamy do  27 lutego (piątek) 2015 roku (włącznie).
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

Recenzję książki przeczytasz TUTAJ.

O książce:

17-letni Zac jest chory na raka. W zasadzie mieszka w szpitalu i z pełnym rezygnacji optymizmem znosi wszystkie niewygody takiego życia. Coś się zmienia, gdy do pokoju obok wprowadza się Mia – zadziorna, wściekła na cały świat fanka Lady Gagi. Bardzo wiele ich dzieli – w prawdziwym świecie pewnie nigdy by się nie spotkali. Tu jednak obowiązują inne reguły, więc ich relacja, rozpoczęta stuknięciem w ścianę, staje się coraz silniejsza. Pobyt w szpitalu wymaga odwagi, ale żeby z niego wyjść, potrzeba jej jeszcze więcej. Czy Zac i Mia spotkają się poza szpitalem – i już razem pozostaną?

Bardzo emocjonalna, pełna humoru, realna opowieść o relacji dwojga nastolatków w obliczu groźnej choroby.

Książka porównywana do bestsellera Gwiazd naszych wina Johna Greena.          

Tytuł: Zac & Mia                 
Autor: A.J.Betts                 
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young            
Data premiery: 14 stycznia 2015    
Liczba stron: 320
Oprawa: miękka
Kategoria: powieść młodzieżowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *