14 listopada w 6 kinach sieci Multikino w Polsce rozpocznie się nocny pokaz filmów – Red Bull na Dużym Ekranie. W ramach maratonu będzie można zobaczyć 4 pełne akcji produkcje: McConkey o ikonie sportów ekstremalnych, rowerowy Rad Company, Cerro Torre dokumentujący zdobycie szczytu przez Davida Lamę oraz polską premierę filmu, na który czekają wszyscy fani motorsportu – On Any Sunday – The Next Chapter!

Harmonogram wydarzenia:

22:00 – start emisji filmu McConkey
 0:00 – start emisji filmu On Any Sunday – The Next Chapter
 2:00 – start emisji filmu Rad Company
 3:00 – start emisji filmu Cerro Torre

Impreza Red Bull Na Dużym Ekranie odbędzie się 14 listopada o 22:00 w 6 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

Start wydarzenia: 22:00
Czas trwania: ok. 420 min.

On Any Sunday – The Next Chapterpolska premiera!

W 1971 roku filmowiec Bruce Brown wyprodukował dokument filmowy, który na zawsze zmienił postrzeganie zawodników oraz pasjonatów motocykli. On Any Sunday pokazał intymną stronę pasji do dwóch kółek, zabierając widza za kulisy związku człowieka z maszyną. Teraz przyszedł czas na kolejną część! Syn Bruce’a, Dana Brown, przy użyciu nowoczesnej technologii stworzył współczesną wersję filmu, w którym zaprezentował pasjonatów jeżdżących praktycznie w każdym terenie. W rolach głównych wystąpią niesamowici sportowcy, rewolucyjni wynalazcy oraz gwiazdy kina.

Obsada: Travis Pastrana, Robbie Maddison, Marc Marquez, Ashley Fiolek, Kenny Roberts, Dani Pedrosa, James Stewart, Mickey Rourke, Bo Derek
Czas trwania: 99 min.

redbulll

McConkey

McConkey
to dokument o życiu ikony sportów ekstremalnych. Film opowiada o niesamowitych wyczynach narciarskich i drodze, jaką trzeba przebyć, aby spełnić swoje marzenia. Shane McConkey na zawsze pozostanie pionierem freeskiingu i ski-BASE jumpingu. Jego talent, umiejętności oraz słynne ironiczne poczucie humoru będą inspirować jeszcze wiele pokoleń. W filmie McConkey Red Bull Media House we współpracy z Matchstick Production oddają hołd człowiekowi, który wyznaczał nowe granice ludzkich możliwości.

Obsada: Shane McConkey, Jim McConkey, Travis Pastrana, Bob Burnquist, Scot Schmidt
Czas trwania: 109 min

Rad Company

Brandon Semenuk to postać znana każdemu fanowi ekstremalnego kolarstwa górskiego. Młody zawodnik na dobre zapisał się na kartach historii MTB, jako twórca nowej szkoły freeride’u. “Rad Company” to projekt filmowy z udziałem Semenuka, w którym  będzie można zobaczyć również m.in.: Steve Smitha, Cam Zinka, Cam McCaula, Thomasa Genona, Grahama Agassiza i wielu innych. “Rad Company” to 100% akcji, w którym triki i przejazdy z najwyższej półki zostały nagrane najlepszymi dostępnymi technologiami!

Obsada: Brandon Semenuk, Yannick Granieri, Thomas Genon, Steve Smith, Cam Zink, Brendan Fairclough, Graham Agassiz
Czas trwania: 49 min

Cerro Torre

Cerro Torre to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najtrudniejszycj gór świat. W 2012 dwójka wspinaczy – David Lama (zwycięzca Wspinaczkowego Pucharu Świata w wieku 15 lat) oraz Peter Ortner – dokonali wyczynu, który poruszył całym środowskiem alpinistycznym. Zdobyli legendarny szczyt metodą klasyczną, stawiając sobie za punkt honoru ujarzmienie góry przy zastosowaniu najsurowszych zasad i wykorzystaniu jedynie liny asekuracyjnej. “To film o determinacji, wierności sobie i postawieniu na cele, w których osiągnięcie naprawdę się wierzy” – powiedział David Lama.

Obsada: David Lama, Peter Ortner
Czas trwania: 102 min

Bilety:
Ulgowy lub z Voucherem Facebook – 30 zł
Normalny w przedsprzedaży do 31 października – 30zł
Normalny – 35 zł

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *