Multikino zaprasza wszystkich fanów i fanki Goldfrapp na pokaz na wielkim ekranie filmu inspirowanego nowym albumem „Tales of Us”. Odbędzie się on 3 kwietnia o godzinie 20.00; organizatorzy zapowiadają bardzo intymne spotkanie z zespołem.

3 kwietnia w kinach sieci Multikino fani Goldfrapp zobaczą jeden z najwspanialszych powrotów artystów – film inspirowany najnowszym albumem „Tales of Us”, nad którym muzycy pracowali przez dwa lata. Jest on najbardziej imponującym dokonaniem w dyskografii Goldfrapp. To płyta opowiadająca ujmującą historię w niemalże filmowy, a jednocześnie bardzo intymny sposób. Nic w katalogu ich dotychczasowych dokonań nie zapowiadało tej nowej, lirycznej odsłony grupy jaką można usłyszeć na „Tales of Us”. Piosenki z albumu (oprócz jednej) opowiadają historie w pierwszej osobie. Wspólnie układają się w snutą przez doskonale skrojone postaci opowieść o: niełatwej miłości, niepewności, halucynacjach, baśniach, współczesnym folklorze i odkupieniu. Poetyckie i pełne delikatności brzmienie, będące czymś całkowicie nowym w muzyce Goldfrapp, już spotkało się z pozytywną opinią krytyków muzycznych – magazyny Mojo i Q przyznały płycie po cztery gwiazdki.

Goldfrapp to jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach zespołów współczesnej elektroniki. Inspirowany różnorodnymi gatunkami takimi jak: folk, glam rock, synthpop czy trip hop.

Koncert „Goldfrapp – Tales of Us” będzie można zobaczyć 3 kwietnia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Poznań – Multikino 51, Kraków, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Lublin oraz Katowice.

goldcostam-long

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *