Z okazji dzisiejszych, 45 urodzin Dave’a Grohla, znakomitego perkusisty kultowej Nirvany, a obecnie lidera odnoszącego sukcesy zespołu rockowego Foo Fighters, proponujemy Wam udział w konkursie, w którym do wygrania jest elegancko wydana biografia muzyka!

Mamy dla Was 3 egzemplarze wspaniałej biografii muzyka zatytułowanej Dave Grohl. Nirvana & Foo Fighters wydanej przez Wydawnictwo Anakonda.

Nagrodzimy 3 osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie:

Za co lubisz Dave’a Grohla?

Warunki konkursu:

1. Odpowiedzi (tekst do 2000 znaków ze spacjami) należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy: konkurs@obliczakultury.pl, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Dave – konkurs.
3. Na odpowiedzi czekamy do  26 stycznia (niedziela) 2014 roku (włącznie).
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

O nagrodzie:

Naszą recenzję książki przeczytasz TUTAJ.

W pełni uaktualnione wydanie bestsellerowej pierwszej biografii Dave’a Grohla, jednej z gwiazd mających największy wpływ na rozwój rocka.

Grupa Foo Fighters wyłoniła się z najbardziej mrocznego i potężnego dziedzictwa, jakie pozostawiła po sobie Nirvana, jedna z najbardziej popularnych kapel rockowych na świecie. Nie przejmując się krytyką, która pojawiła się na początku istnienia zespołu, Dave Grohl bez niczyjej pomocy ponownie wypracował i ugruntował swoją pozycję w panteonie gwiazd rocka. To jego historia od czasów jeszcze sprzed Nirvany, gdy był członkiem grupy Scream, grającej hardcore punk, aż do współczesnych sukcesów koncertowych, zdobycia nagród Grammy, odrodzenia legendy muzyki grunge i platynowych albumów na koncie. Płyty Foo Fighters w wielu krajach dorównują dziś sprzedażą ogromnemu sukcesowi Nirvany.

Osobista historia Grohla to opowieść o jego zdumiewającym sukcesie osiągniętym mimo wszystkim przeciwnościom losu, a biografia ta opowiada w najdrobniejszych szczegółach, jak udało mu się go osiągnąć.

Tytuł: Dave Grohl. Nirvana & Foo Fighters
Autor: James Martin
Wydawca: Anakonda
Okładka: twarda
Data premiery: 22 maja 2013
Kategoria: biograficzne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *