Wydawnictwo Anakonda przygotowało prawdziwy rarytas dla fanek i fanów zespołu Depeche Mode – niezwykły, ekskluzywny album wypełniony unikalnymi zdjęciami i materiałami. Monument – bogato ilustrowana historia zespołu Depeche Mode – trafił właśnie do sprzedaży. Album ukazał się w dwóch wersjach (obie w twardej oprawie): tradycyjnej i kolekcjonerskiej – limitowanej, numerowanej, wzbogaconej o dodatkowe materiały, w ekskluzywnej oprawie.

O książce:

100 milionów sprzedanych płyt, wyprzedane trasy koncertowe, nadzwyczajna społeczność fanów. Trwająca ponad 30 lat historia sukcesu stała się dostępna i zobrazowana dzięki jednej z największych na świecie kolekcji dotyczących Depeche Mode – kompletna dyskografia, niepublikowane zdjęcia, rzadkie nośniki muzyczne, niezwykły materiał promocyjny firm fonograficznych, wywiady oraz szczegółowe opisy nad wyraz różnorodnego środowiska fanów na Wschodzie i Zachodzie. Niniejsza książka daje możliwość ponownego przeżywania historii zespołu od jego powstania w 1980 roku, poprzez lata ciągłego doskonalenia się, aż do dnia dzisiejszego. Pozwala szerzej spojrzeć na udział i wpływ zespołu Depeche Mode w tworzeniu popkultury.

Zawiera ekskluzywne materiały Alana Wildera, Daryla Bamonte i Herberta R. Kollischa (Intercord). Wywiady z Götzem Alsmannem, Anne Haffmans (Mute), Olafem Zimmermannem (radioeins), Svenem Plaggemeierem (depechemode.de) i innymi osobami.

Tytuł: Depeche Mode. Monument
Autorzy: Dennis Burmeister, Sascha Lange
Wydawca: Anakonda
Okładka: twarda
Data premiery: 27 listopada 2013
Kategoria: albumy książkowe, muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *