Tym razem w naszym konkursie wygrać możecie dwie nietuzinkowe książki wydane przez Esprit, a przeznaczone dla tych, którzy chcą od literatury czegoś więcej niż tylko ciekawej historii…

Przygotowaliśmy dla Was 3 pakiety po 2 wspaniałe książki wydane przez Esprit. Pierwsza z nich to kolekcja tekstów C.S. Lewisa, autora Opowieści z NarniMroczna wieża. Druga z książek to monumentalna powieść historyczna, której akcja osadzona jest w mrokach średniowiecza – Bracia Hioba autorstwa Rebecki Gablé.

Aby wygrać jeden z nich, należy prawidłowo odpowiedzieć na dwa poniższe pytania oraz najciekawiej – na pytanie trzecie.

1. Do jakiej słynnej nieformalnej grupy związanej z literaturą należał C.S. Lewis i jak brzmiały nazwiska pozostałych członków?
2.
Jaki jest tytuł innej (przynajmniej jednej) niż Bracia Hioba wydanej w Polsce książki, której autorką jest Rebecca Gablé?
3.
Czego można domyślić się z tytułu książki Bracia Hioba?

Warunki konkursu:

1. Odpowiedzi należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy:  konkurs@obliczakultury.pl, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Dla ducha – konkurs.
3. Na odpowiedzi czekamy do 24 listopada (niedziela) 2013 roku (włącznie).
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *