Rozpoczynają się wakacje! Z tej okazji Multikino i Radio ZET przygotowały specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Od 28 czerwca do 5 września we wszystkich kinach sieci od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko. Oferta dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych do godziny 17.00.

Dzięki wakacyjnej propozycji Multikina i Radia ZET przez całe wakacje rodzice z pociechami będą mogli uczestniczyć w najważniejszych premierach dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Już w czerwcu na wielkim ekranie pojawiły się: Thor ratuje przyjaciół oraz Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta. Natomiast 5 lipca premierę będzie miał prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar Potwory i spółka, czyli Uniwersytet potworny 3D. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Tydzień później w kinach pojawi się animowana komedia Minionki rozrabiają 3D, a w sierpniu wielkie ekrany zawojują Smerfy 2 3D oraz Samoloty 3D.

Ponadto słuchając od poniedziałku do piątku Radia ZET, będzie można wygrywać rodzinne bilety do Multikina.

Więcej informacji na temat rodzinnych wakacji w Multikinie oraz zasady oferty można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Kopia Multikino-wiecej niz kino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *