Tym razem proponujemy coś dla fanek i fanów zespołu Depeche Mode. Mamy dla Was 3 egzemplarze nowej biografii jednego z najważniejszych członków zespołu, zatytułowanej Martin Gore. Depeche Mode, która w marcu ukazała się nakładem wydawnictwa Anakonda w serii „Gwiazdy sceny”.

Aby wygrać książkę, trzeba będzie odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących zespołu…

Recenzję książki stanowiącej nagrodę w konkursie przeczytasz TUTAJ.

Oto zasady konkursu:

1. W dniach 13 – 17 maja b.r. codziennie, około 10 rano (w niniejszym artykule – jako aktualizację), opublikujemy nowe pytanie konkursowe dotyczące zespołu Depeche Mode. O opublikowaniu nowego pytania będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku.

2. Zadaniem konkursowym będzie jak najszybsze nadesłanie prawidłowej odpowiedzi na adres:  konkurs@obliczakultury.pl.

3. Zasady nadsyłania i punktacji zgłoszeń:

– odpowiedzi na pytania należy nadsyłać tylko tego samego dnia (do północy),
– każdy uczestnik/uczestniczka może wysłać odpowiedź na każde pytanie tylko raz (poprawki nie są uwzględniane, liczy się pierwsza odpowiedź),
– wszystkie odpowiedzi należy nadsyłać z tego samego adresu e-mail, wpisując w tytuł wiadomości: Depeche Mode – Konkurs i numer pytania, na które się odpowiada (np. „Depeche Mode – Konkurs pyt. 3„).
 odpowiedzi należy wpisywać w treść maila (nie w załączniku) oraz podpisać się (imię, nazwisko, miejscowość).
 punktacja: osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź na dane pytanie jako pierwsza, otrzymuje 3 punkty. kolejna: 2 punkty, a wszystkie następne: 1 punkt.

4. 3 książki trafią do 3 osób, które zdobędą najwięcej punktów. Nie jest wymagane wysłanie odpowiedzi na wszystkie pytania!

5. W razie gdyby kilka osób miało tę samą punktację, w poniedziałek 20 maja ok. godz. 10 rano otrzymają one od nas maila z pytaniem dodatkowym (wysłanego do wszystkich w tym samym momencie) kolejność odpowiedzi nadesłanych do nas zwrotnie na to pytanie zdecyduje ostatecznie, kto otrzyma książki.

6. Regulamin konkursów znajduje się TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

PYTANIA:

1. Kiedy i dlaczego Vince Clarke opuścił zespół? (13 maja 2013, godz. 10.04.)
2. Podaj tytuły dowolnych 3 utworów Depeche Mode, w których głównym wokalistą jest Martin Gore. (14 maja 2013 godz. 10.02.)
3. Jaki tytuł nosi pierwszy singiel promujący najnowszy studyjny album zespołu? (15 maja 2013, godz. 10.11.)
4. Kto zaproponował nazwę zespołu i co było inspiracją? (16 maja 2013, godz. 10.18.)
5. Jaki utwór literacki był inspiracją dla reżysera Antona Corbijna podczas pracy nad teledyskiem do utworu Enjoy the Silence? (17 maja 2013, godz. 10.08.)

baner Gore 843 403

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *