13 czerwca do księgarń trafiła powieść fantastyczna Burza autorstwa Julie Cross, pierwszy tom nowego cyklu.

Podróże w czasie, walka o miłość i zdeterminowani, niebezpieczni ludzie, którzy depczą po piętach młodemu podróżnikowi…

Rok 2009. Dziewiętnastoletni Jackson Meyer jest zwyczajnym nastolatkiem, studiuje, ma dziewczynę… i potrafi podróżować w czasie. Lecz ta umiejętność nie ma nic wspólnego z tym, co ogląda się w filmach – jego skoki nie zmieniają teraźniejszości ani nie powodują żadnych zakłóceń w Kosmosie.

Nadchodzi jednak dzień, gdy nieznajomi mężczyźni napadają na Jacksona i jego ukochaną Holly, a podczas brutalnej szarpaniny dziewczyna zostaje poważnie ranna. Przerażony i spanikowany Jackson cofa się do roku 2007, lecz ten skok okazuje się inny niż wszystkie. Chłopak zostaje uwięziony w przeszłości.

Jackson, chcąc uratować Holly, nie ustaje w rozpaczliwych próbach odnalezienia drogi powrotnej do swojego czasu, lecz po serii niepowodzeń godzi się z losem i postanawia dowiedzieć się więcej o swoich umiejętnościach. Jednak ludzie, którzy strzelali do Holly w roku 2009, depcząmu po piętach. Wrogowie Czasu nie cofną się przed niczym, aby wcielić młodego podróżnika w swoje szeregi. Przystąpi do nich albo zginie.

Jutro jest dzisiaj – opowiadanie, którego akcja poprzedza wydarzenia z powieści Burza, przeczytasz TUTAJ!

{youtube}5f7ghq4nVsc{/youtube}

Tytuł: Burza
Tytuł oryginalny: Tempest
Autorka: Julie Cross
Wydawca: Bukowy Las
Cykl: Tempest
Liczba stron: 416
Okładka: miękka
Data wydania: 13 czerwca 2012
Gatunek: fantastyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *