zlodziej-cukiernia Zapraszamy Was do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem możecie wygrać 3 pakiety po 2 książki – nowości od Wydawnictwa Bellona. Są to: Złodziej z szafotu Bernarda Cornwella oraz Śmierć za cukiernią Joanne Fluke. Obie książki są smakowite (jedna niemal dosłownie), obie kryją w sobie kryminalną zagadkę i ciekawą przygodę…

Aby wziąć udział w konkursie, należy opisać swoją ulubioną powieść kryminalną i uzasadnić wybór. Trzy najciekawsze i najbardziej przekonujące uzasadnienia nagrodzimy książkami. UWAGA! Musicie się zmieścić w 1000 znaków (ze spacjami).

Zasady:

1. Odpowiedzi należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy: konkurs@obliczakultury.pl, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miastem zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Kryminalny konkurs,
3. Na odpowiedzi czekamy do 10 czerwca (niedziela) 2012 roku (włącznie).
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziesz TUTAJ.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 30 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Darmowa wysyłka nagród dotyczy terenów Polski.

A o naszych nagrodach możesz przeczytać tutaj: Złodziej z szafotu Bernard Cornwell, Śmierć za cukiernią Joanne Fluke.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

zlodziej-cukiernia-duze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *