Ważne wieści dla fanek i fanów Człowieka – Nietoperza.

Pojawił się pełny zwiastun najnowszego filmu o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana, zatytułowany Mroczny Rycerz Powstaje.

Tym razem Batman stawia czoła jednemu z najgroźniejszych przeciwników, który znany jest jako Bane.

Za scenariusz odpowiadają Jonathan Nolan i Christopher Nolan, który po raz ostatni reżyseruje film o Batmanie. W obsadzie są Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Josh Pence, Daniel Sunjata i Nestor Carbonell.

Pod koniec listopada także aktor, Christian Bale, zapowiedział, że po raz ostatni wciela się w rolę Batmana.

Poprzednie dwa filmy o Człowieku – Nietoperzu, których twórcą był Nolan okazały się wielkimi sukcesami i były miłą odmianą, po dziełach Joela Schumachera. Podczas gdy Schumacher stawiał na widowiskowość, Nolan przesunął środek ciężkości na realizm i psychologię postaci. Ryzykowny, przynajmniej w opinii hollywoodzkich producentów, zabieg się opłacił: Batman: Początek zarobił przeszło 370 mln dolarów, Mroczny rycerz ze znakomitą rolą Heatha Ledgera, za którą został nagrodzony po śmierci Oscarem, ponad miliard. Nolan zdecydowanie stanął na wysokości zadania; niektórzy śmiałkowie twierdzą, że przebił nawet Tima Burtona. Tak czy inaczej – napewno pobudził apetyty fanek i fanów i ustawił sobie wysoką poprzeczkę przed realizacją trzeciego filmu z cyklu.

Premiera zaplanowana jest w USA na 20 lipca 2012 roku. W Polsce nowego Batmana obejrzymy już 27 lipca 2012 roku.

 {youtube}GokKUqLcvD8{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *