Od 14 października, Cenega wyda swoje gry w odświeżonej serii Premierowa okazja. Wszystkie gry pod tym szyldem będą się cechować tym, że ich sugerowana cena detaliczna powróci do 39.99 PLN, zaś pudełko będzie ukryte w folii PCV, a co za tym idzie – łatwiejsze do wypatrzenia w sklepach.

Cenega, na początek, proponuje następujące 10 tytułów:

Kane and Lynch 2: Dog Days – strzelanie, pościgi i filmowa akcja w jednej grze, którą możemy przejść sami lub w Co-op.

Amnesia: The Dark Descent – najstraszniejszy tytuł na rynku. Powinno się w to grać „na słuchawkach”, przy zgaszonym świetle.

Legacy Of Kain: Antologia – kompletna saga o wampirzym rodzie. Cztery części w jednej.

Lost Planet 2 – kontynuacja kosmicznej strzelaniny. Tym razem z zimnej tundry przeniesiemy się do tropikalnej dżungli, celem… eksterminacji potworów.

Men Of War: Oddział szturmowy – strategia czasu rzeczywistego, osadzona w wojennym klimacie.

Cities in Motion – gra dla fanów komunikacji miejskiej – w wielkich miastach zakładamy własną firmę zarządzającą transportem miejskim.

rFactor – gra wyścigowa, jeden z najlepszych tytułów dla niedoszłych kierowców Formuły 1.

Shadow Harvest – jako kosmiczny komandos stań naprzeciwko armii przeciwników w otwartej walce lub dostań się na tyły wroga, by po cichu dokonać eksterminacji…

Rig’n Roll – najlepszy tytuł, jeśli chcesz pokierować 18-kołowym tirem.

Fritz 11: Chess Master – gra dla jajogłowych i tych, którzy chcą się nauczyć grać w szachy.

cenega premierowa okazja

Jest to doskonała okazja dla kolekcjonerów gier, by uzupełnić swoje zbiory o tytuły, którym warto poświęcić parę cennych minut. Co więcej, pod folią kryje się 100-procentowe, premierowe wydanie, bez zbędnego napisu „Hiper klasyka” czy coś w tym stylu. Premierowa okazja jest już w sklepach, więc gracze mają w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *