snowwhite_miniPojawiły się oficjalne zdjęcia bohaterów z bajkowej superprodukcji o Królewnie Śnieżce Mirror, Mirror w reżyserii wizjonerskiego Tarsema Singha (Cela, Immortals), która jest wierniejszą adaptacją opowieści braci Grimm.

W tej wersji Julia Roberts gra złą królową, Sean Bean wciela się w jej męża, króla, a Armie Hammer w księcia. Lily Collins wciela się w tytułową Śnieżkę. W filmie Królewna Śnieżka z pomocą siedmiu krasnoludków próbuje odzyskać władzę nad królestwem, odebraną jej przez złą Królową.

Reżyser opowiadał, że Śnieżka jest delikatną i bardzo bajkową księżniczką, która zostaje wygnana przez swoją macochę. Z pomocą siedmiu krasnoludów, którzy są leśnymi bandytami uczy się różnych stylów walki, stając się wojowniczką. W obsadzie są Armie Hammer, Nathan Lane, Robert Emms, Mare Winningham, Michael Lerner, Mark Povinelli, Jordan Prentice, Danny Woodburn, Sebastian Saraceno, Ronald Lee Clark, Martin Klebba, Joey Gnoffo i Sean Bean.

W przypadku aktorów grających krasnoludów zdecydowano się zatrudnić karłów, zamiast polegać na efektach specjalnych. Premiera 16 marca 2012 roku.

Przypomnijmy, że w produkcji są także dwa inne filmy o królewnie Śnieżce – mroczna, batalistyczna opowieść o rozmachu Władcy Pierścieni pt. Snow White and the Huntsman oraz wersja rozgrywająca się w Chinach i opierająca się na sztukach walki.

snowwhite1

snowwhite2

snowwhite3

snowwhite4

snowwhite5

snowwhite6

snowwhite7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *