woman in blackW sieci pojawił się brytyjski zwiastun filmu „Kobieta w czerni”. W roli głównej występuje Daniel Radcliff, odmieniony, stylowy, najwyraźniej pragnący zapracować na wizerunek, który uwolni go od szufladki z napisem „Harry Potter”.

Obraz Kobieta w czerni (The Woman in Black) jest ekranizacją powieści Susan Hill, popularnej brytyjskiej pisarki. Pośród dekoracji sprzed wieku opowiada historię młodego prawnika Arthura Kippsa (Radcliffe), który wyrusza do pewnego małego miasteczka, aby uporządkować dokumenty niedawno zmarłego klienta. Wkrótce Kipps natrafia na ślad ponad stuletniej tajemnicy, odkrywając istnienie ducha kobiety, która za życia była pogardzana przez mieszkańców osady.

Ten film nie kosztował dużo, występuje w nim tylko paru aktorów, nie kręciliśmy go latami, ale fabuła jest absolutnie niesamowita – oświadczył Daniel Radcliffe. – Nasz reżyser, James Watkins, to nie tylko bardzo utalentowany, ale i odważny człowiek. W filmie jest jedna 15-minutowa scena zupełnie pozbawiona dialogów. Chodzę tylko po domu, ale jest naprawdę strasznie. Sam jeszcze nie widziałem ostatecznego efektu i podejrzewam, że gdybym nie zagrał w tym filmie, nie chciałbym go obejrzeć, bo bardzo łatwo mnie wystraszyć. Tym razem jestem podekscytowany i już nie mogę doczekać się seansu.


Radcliffe

Reżyseria: James Watkins
Scenariusz: Jane Goldman
Premiera: 24 lutego 2012 (Polska) 3 lutego 2012 (Świat)
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Gatunek: Dramat, Horror

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

{youtube}dPYMUnJGURI{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *