Trzej_muszkieterowie_3DNajnowsza odsłona ponadczasowego dzieła Aleksandra Dumasa w doborowej obsadzie: Orlando Bloom (Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni), Milla Jovovich (Resident Evil, Piąty Element), Mads Mikkelsen (Casino Royale, Starcie Tytanów) oraz nagrodzony Oscarem Christopher Waltz (Bękarty Wojny).

Wszystko to w nowoczesnej technologii 3D!

W rozwinięciu newsa znajdziecie kilka najnowszych screenów!

 

Trójka osławionych muszkieterów – Atos, Portos i Aramis – zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christopher Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham (Orlando Bloom). Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, jest w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią.

Najnowsi Trzej muszkieterowie 3D są tym dla dzieła Aleksandra Dumas czym dla legend o piratach byli Piraci z Karaibów – ożywiają starą historię w ultra nowoczesny i wizjonerski sposób.
Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!

Trzej muszkieterowie 3D w kinach od 14 października!
Więcej informacji na: www.facebook.com/monolithfilms

 

trzej01

trzej02

trzej03

trzej04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *