alt

Zapraszamy do udziału w akcji Oddaj krew, zgarnij nagrody, która odbędzie się 14 czerwca w ramach Światowego Dnia Krwiodawcy.

Każda osoba, która 14 czerwca 2011 zgłosi się do dowolnego centrum krwiodawstwa w Polsce i odda swoją krew, płytki krwi, bądź osocze, a następnie prześle na adres konkurs@selkar.pl zeskanowane lub sfotografowane potwierdzenie donacji (wraz z wyraźnie widoczną datą oraz swoim imieniem i nazwiskiem) otrzyma od nas 10% rabatu na zakupy w księgarni SELKAR. Kod rabatowy będzie przesłany w wiadomości zwrotnej.

Mieszkańcy Białegostoku i okolic będą mogli skorzystać z rabatu w księgarni stacjonarnej na dworcu PKP w Białymstoku. Przy kasie, po okazaniu potwierdzenia oddania krwi (z datą 14 czerwca 2011) pracownikowi księgarni, klient będzie upoważniony do wykorzystania 10% rabatu na swoje zakupy. Klientowi księgarni stacjonarnej będzie dodatkowo przysługiwał jeden z naszych firmowych gadżetów do wyboru.


Uwaga:
1. Promocją objęte są donacje jedynie z 14 czerwca 2011.
2. Maila z zeskanowanym potwierdzeniem / zdjęciem donacji należy wysyłać najpóźniej do piątku, 17 czerwca, do godziny 14:00 na adres konkurs@selkar.pl.
3. Kod rabatowy wysłany klientom naszego sklepu drogą mailową jest ważny tylko do 19 czerwca 2011. Jeżeli w tym okresie rabat nie zostanie wykorzystany – bezpowrotnie przepada!
4. Przy zakupie na kwotę powyżej 200 zł koszt przesyłki przy wpłacie na konto będzie wynosił 0 zł.
5. Promocji nie łączymy.
6. Otrzymany kod może być użyty tylko raz.
7. Kod należy wpisać w specjalne pole „Kod rabatowy” przy składaniu zamówienia (krok 2, zakładka: Płatność).
8. Mieszkańcy Białegostoku mogą skorzystać z rabatu poprzez naszą stronę Selkar.pl lub w księgarni stacjonarnej pokazując potwierdzenie donacji naszemu pracownikowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *