greenlanterngraCenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś w sklepach ukazała się gra Green Lantern: Rise of the Manhunters. Gra dostępna jest na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo 3DS.

Green Lantern: Rise of the Manhunters pozwala nam wcielić się w rolę Hala Jordana (któremu głosu i wizerunku w wersji na Xbox 360 i PS3 użyczył sam Ryan Reynolds). Hal jest pilotem oblatywaczem, otrzymującym tajemniczy zielony pierścień z rąk umierającego kosmity Abina Sura. Pierścień ten daje mu niezwykłą moc oraz gwarantuje członkowstwo w międzygalaktycznej eskadrze, mającej za zadanie utrzymywanie porządku we wszechświecie. W grze uczestniczyć będziemy w bitwie przeciwko Łowcom – niegdyś szlachetnym androidom służącym jako siły policyjne, teraz mającym na celu zniszczenie Korpusu Zielonej Latarni.

Read More

Fanów przygód bohatera ucieszy również fakt, iż nowy, pełnometrażowy film animowanyz, Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy. ukaże się na DVD już 8 lipca tego roku.

SZEŚĆ LEGENDARNYCH ZIELONYCH LATARNI.
SZEŚĆ POŁĄCZONYCH ZE SOBĄ OPOWIEŚCI.
JEDEN PRZEŁOMOWY FILM.

greenlanternfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *