Monster„Monster High. Upiorna szkoła” – światowy bestseller w Polsce!

Nowość z Wydawnictwa Bukowy Las!

W dzisiaj (środa) 4 maja 2011 r. odbędzie się premiera pierwszego tomu serii MONSTER HIGH. Perypetie  nastoletnich potomków słynnych potworów, które próbują sobie radzić w normalnej szkole wśród zwyczajnych rówieśników, opisała popularna autorka Lisi Harrison. MONSTER HIGH szturmem zdobyła listy bestsellerów, utrzymując się przez 5 tygodni w zestawieniu najlepiej sprzedających się książek „New York Timesa”. Prawa do publikacji książki w błyskawicznym tempie zakupiło 25 krajów.

O serii:
Seria MONSTER HIGH to nowe, zaskakujące spojrzenie na życie nastolatków – upiorną codzienność szkoły, napawające grozą pierwsze randki, horror rywalizacji i konieczności dopasowywania się do innych. MONSTER HIGH to nie tylko cykl powieści  – to cały nowy świat stworzony przez firmę Mattel. Przebojowa piosenka, aktywna strona internetowa, filmiki przedstawiające przygody bohaterów, gry on-line, cała gama zabawek i  gadżetów. Aby wejść do tego świata, najlepiej najpierw przeczytać książkę!

Tom 1: „Upiorna szkoła”
Każda szkoła jest upiorna, ale czy w każdej uczą się potwory? Czy dzięki nowym uczennicom, piętnastodniowej Frankie Stein (córce wiadomo kogo) oraz przybyłej z Beverly Hills Melody Carver zapanuje w niej moda na inność? Czy „normalsi” są na nią gotowi? Pierwszy tom serii MONSTER HIGH sprawi, że pokochacie potwory i zapragniecie wyróżnić się z tłumu!

O autorce
Lisi Harrison, amerykańska autorka powieści młodzieżowych, m.in. serii „Elita” i „Alfy”, karierę zawodową rozpoczęła w Nowym Jorku, gdzie tworzyła i produkowała programy dla MTV. Obecnie mieszka w Kalifornii i skupia się na pracy nad kolejnymi częściami MONSTER HIGH.

Zapraszamy też na stronę internetową www.monsterhigh.pl

{youtube}nGawAhRjtoA{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *