LimitlessHistoria pisarza, który przyjmuje eksperymentalny specyfik, pozwalający mu na wykorzystanie w stu procentach własnego umysłu. Mężczyzna staje się doskonałą wersją samego siebie, narkotyk powoduje jednak skutki uboczne.

Bezrobotny pisarz Eddie Morra (Cooper), którego rzuca dziewczyna Lindy (Abbie Cornish), stwierdza, że nie ma dla niego przyszłości. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia stary przyjaciel prezentuje mu MDT, lek, który miałby spowodować, że Eddie poczuje się bardziej pewny siebie niż jakikolwiek człowiek na ziemi.

Po zażyciu MDT wszystko co Eddie czyta, słyszy lub widzi staje się poukładane i osiągalne. Były „Pan Nikt” urasta do rangi potentata światowych finansów, przykuwa uwagę rekina finansjery Carla Van Loona (De Niro), który postrzega ulepszoną wersję Eddiego jako narzędzie do zarobienia milionów.

Ujawnia się brutalna strona „wzlotów” mężczyzny. Znajdą się tacy, którzy będą chcieli się go pozbyć, by zdobyć MDT. Eddie musi pozostać na haju, by uniknąć schwytania i wypełnić swe przeznaczenie. Jeśli nie zdoła tego zrobić, stanie się tylko kolejną ofiarą, która myślała, że jest nie do pokonania.

Data premiery: 17 marca 2011 świat, 18 marca 2011 Polska
Reżyseria: Neil Burger
Scenariusz: Leslie Dixon
Gatunek: Akcja, Thriller


{youtube}X3U9RsXeJ3w{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *