CórkiPoczątek roku szkolnego. Lizzie Summers, dowcipna i roztropna dziewczyna o nietypowej urodzie, nigdy nie dziwiła się fotoreporterom i fanom padającym do stóp jej pięknej matce – supermodelce, sama jednak unika rozgłosu i blasku fleszy. Wydaje się sobie brzydka i bardziej niż modą interesuje się literaturą. Wiele się zmienia, gdy czternastolatka zostaje zauważona przez fotografkę mody, która jest przekonana, że to Lizzie powinna wyznaczać nowe kanony kobiecego piękna…

Mimo że Lizzie i jej dwie przyjaciółki i szkolne koleżanki – Carina, córka magnata medialnego i Hudson, córka gwiazdy popu – mają sławnych i bogatych rodziców, są normalne, myślą i czują jak inne nastolatki. Intensywnie szukają swojej drogi, choć otoczenie oczekuje od nich, by były takie jak ich rodzice. Tymczasem one chcą być sobą, mieć swoje pasje i podejmować własne decyzje. Wspierają się wzajemnie, darząc wierną i lojalną przyjaźnią, gdyż tylko one wiedzą, jak trudno jest być córką w świecie celebrytów.

Autorka “Córek” Joanna Philbin doskonale zna świat, który opisuje – jest córką Regisa Philbina, gwiazdora amerykańskiej telewizji.

Tytuł: “Córki” Joanna Philbin
Przeł. Ewa Pater
Premiera: 26.01.2011
ISBN: 978-83-62478-11-8
Format: 130 x 205 mm
Liczba stron: 304

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *