Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Chcę wszystko" - niedokończona powieść Charlotte Brontë znalazła wreszcie swoje zakończenie!

Ryzykowne, ale intrygujące - tak można nazwać przedsięwzięcie polegające na podjęciu przez współczesną autorkę wątku rozpoczętego przez znakomitą Charlotte Brontë w jej nigdy niedokończonej powieści Chcę wszystko.

A jednak, za sprawą Doroty Combrzyńskiej-Nogali oraz Wydawnictwa MG ukończona powieść w eleganckiej oprawie ukaże się już 23 września.

O książce:

W 1840 roku Charlotte Brontë rozpoczęła pisanie pełnej namiętności opowieść o panu Ashworth, niezwykle krewkim dżentelmenie, potrafiącym w ciągu kilku lat stracić i odzyskać fortunę. Po śmierci ukochanej żony pozostaje mu córka wychowywana na pensji. W momencie, kiedy dziewczyna wraca do domu, opowieść Brontë urywa się i… po latach Dorota Combrzyńska-Nogala tworzy jej dalszą część.

Chcę wszystko zaczyna się oryginalnym tekstem, potem współczesna autorka snuje swoją wersję losów młodych bohaterek, splatając je ze sobą w dynamicznej, osadzonej w wiktoriańskiej dekoracji akcji. Powstała znakomita powieść o przyjaźni, miłości, toksycznych więzach rodzinnych i silnych, walczących o szczęście i niezależność kobietach.

Autorki: Charlotte Brontë, Dorota Combrzyńska-Nogala
Tytuł: Chcę wszystko
Wydawca: MG Wydawnictwo
Przekład: Maja Lavergne
Data premiery: 23 września 2015
Liczba stron: 320
Wymiary: 145×205
Oprawa: twarda
Kategoria: literatura piękna

Chcę wszystko Bronte

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.