Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Bracia Hioba" - niezwykła powieść historyczna wkrótce w księgarniach!

Bracia Hioba to nietuzinkowa, dopracowana, obszerna powieść historyczna, której akcja osadzona jest w mrokach średniowiecza. Już wkrótce ukaże się nakładem Wydawnictwa Esprit. Premiera książki planowana jest na 22 sierpnia.

O książce:

W porównaniu z powieściami Rebeki Gablé każdy hollywoodzki epos robi wrażenie skromnej telewizyjnej produkcji.
- Bild am Sonntag

Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy!

Anglia, rok 1147. Kraj ogarnięty jest wojną domową między cesarzową Matyldą a Stefanem z Blois. Jednym z niewielu miejsc, do których nie dociera bitewna wrzawa, jest mała wyspa, na której mieszkają podopieczni mnichów z klasztoru św. Pankracego. Ta starannie chroniona przed światem grupa składa się z arystokratów, przestępców, chorych, upośledzonych i opętanych. Są wśród nich bracia syjamscy, jeden święty i jeden seryjny morderca. Oto bracia Hioba. Wyspa, która zapewnia im bezpieczeństwo, jest tak naprawdę ich więzieniem.

Mieli pozostać tam na zawsze. Ale pewnego dnia…

Gdy grupa wyrzutków pod wodzą tajemniczego Losiana udaje się na poszukiwanie swojego miejsca w świecie, szybko staje się jasne, że najbardziej powinni się obawiać nie zdemaskowania i pojmania, ale siebie nawzajem. Każdy z nich skrywa jakąś mroczną tajemnicę, a kruche przymierze, które ich połączyło, może przypieczętować ich los…

Tytuł: Bracia Hioba
Autorka: Rebecca Gablé
Wydawca: Esprit
Data premiery: 22 sierpnia
ISBN 978-83-61989-97-4
EAN 9788361989974
Liczba stron: 872
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Kategoria: Proza zagraniczna

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.